Кому зараз належить буівля на вул. Донецька. м. Сєвєродонецьк.? І куди ділися гроші вкладникі банку "НАДРА"?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Микита, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): за данними інтернет ресурсу "FINBALANCE" яке посилаючись на "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" пише: "Фонд гарантування придбав на "голландському" аукціоні за 306,3 млн грн офісні приміщення банку “Надра” загальною площею 11,33 тис кв м (основна площа - 5,4 тис кв м) за адресою м. Київ, Шевченківський район, вул. Січових Стрільців,17.

Стартова ціна на актив була 530,6 млн грн.

Єдиним конкурентом Фонду гарантування на вказаному аукціоні було ПрАТ "Житомирський меблевий комбінат" (пов’язане з екс-партнером В.Хорошковського), яке пропонувало 301 млн грн." Посилання на статтю "FINBALANCE" http://finbalance.com.ua/news/fhvfo-kupi... .
Посилання на ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" https://prozorro.sale/auction/UA-EA-2020.... Кому зараз належить буівля на вул. Донецька. м. Сєвєродонецьк.? за данними "Державний реєстр речових прав на нерухоме майно" ця будівля належала банку "НАДРА". тож виходить якщо ця будівля належить банку "НАДРА", а ви купили цей банк у "НАДРА це майно належить вам. Чи ні? Друге питання куди ділися гроші вкладникі банку "НАДРА"? Прошу вас відповісти на це питання.

З повагою,

Микита

Лук'янчук О. С., Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

2 Attachments

37-51/21() Ťæ: 01.02.2021

ͦ.
æ Ц -Ӧ צ Φ æ : https://czo.gov.ua .

צ צΦ ( æ̦Ԧ ) Ц ϧ Ħ Ʀ Ӧ ̦ - צ Φ æ - https://czo.gov.ua/verify;

æ צ צ Ц:
1) Φ צ 2 , ҦΦ :
- ***.pdf Ц Ħ Ʀ Ӧ;
- ***.sig ***.p7s , ͦ Ц ϧ Ħ Ʀ Ӧ;
2) - https://czo.gov.ua/verify - צ Ц æ̦Ԧ צצ ̦ צ ***.sig ***.p7s ***.pdf;
3) צ Ц צ Ц צצ æ , Ħ צ .

Ħ Ʀ Ӧ
Ħ Ħ: (044) 333-35-56
̦ΦѨ : 0-800-308-108, (044) 333-36-55

צ Ħ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня! Ви так і не відповіли на мій запит який я робив на прохання моєї тітки, громадянки України Лупінос. І. О. вона буде змушена звернутися в правоохоронні органи ящо ви не відповісте на запитиння чи належить вам буівля на вул. Донецька. м. Сєвєродонецьк чи ні?
Якшо ви не відповісте на мій запит її питання то вона буде змушена оголосити у розшук власника і він заплитить штраф тобто ви! І ще вона звернаться до сулу тому прошу відповісти на це питтання!

З повагою,

Микита

Info, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Добрий день
Вас було повідомлено, що інформації про актив (майно), яку Ви надали, не достатньо для ідентифікації та пошуку інформації про актив (майно). Після надання Вами більш детальної інформації про актив (майно) який Вас цікавить, Фондом, у межах компетенції, буде підготовлена відповідь.

показати цитоване