Конкурс громадських проектів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Роман Кирей, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Роман Кирей

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Які проекти (й ким розроблені), подані на конкурс із визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів Черкаського обласного бюджету у 2021 році, перемогли? Надайте, будь ласка, протокол комісії із зазначенням її складу. Який обсяг фінансування кожного проекту-переможця?

2. Які проекти (й ким розроблені), подані на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів Черкаського обласного бюджету у 2020 році, перемогли? Надайте, будь ласка, протокол комісії із зазначенням її складу. Який обсяг фінансування кожного проекту-переможця?

3. Які проекти (й ким розроблені), подані на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів Черкаського обласного бюджету у 2019 році, перемогли? Надайте, будь ласка, протокол комісії із зазначенням її складу. Який обсяг фінансування кожного проекту-переможця?

4. Чи всі проекти-переможці за 2019 та 2020 рік вдалося реалізувати? Як контролюється реалізація цих проектів?

5. Як забезпечується публічність реалізації конкурсу, на якому ресурсі оприлюднюється ця інформація?

З повагою,

Роман Кирей

Відділ інформаційної діяльності (зв'язків з громадськістю),

2 Attachments

--
Відділ інформаційної діяльності (зв'язків з громадськістю) Управління
комунікацій Черкаської ОДА,
0472 37-31-31