Конкурс з управління багатоквартирними будинками

Олексій Нестеренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Чи зобовязана конкурсна комісія під час підготовки конкурсної документації вимагати від учасника конкурсу інформацію про склад тарифу та калькуляції собівартості тарифів?

Чи зобовязана конкурсна комісія під час розгляду конкурсних пропозицій відхилити конкурсну пропозицію учасника, який не подав інформацію про склад тарифу та калькуляції собівартості тарифів?

Чи передбачено відповідальність конкурсної комісії, яка визначила переможцем учасника конкурсу, який не подав інформацію про склад тарифу та калькуляції собівартості тарифів у конкурнсій пропозиції? Якщо так, то яку?

З повагою,

Олексій Нестеренко

З повагою,

Олексій Нестеренко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦. 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]