Копія підписаного закону про мобілізацію від 16.04.2024р.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скан- або фото-копію Присяги Президента України - ЗЕЛЕНСЬКОГО Володимира Олександровича 25.01.1978 р.н. від 20.05.2019р.;

2. Скан- або фото-копію першої та останньої сторінки підписаного Президентом України та Головою Верховної Ради України, скріпленого Великою Державною Гербовою Печаткою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» від 16.04.2024р.;

З повагою,

Катерина

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

2 Attachments

Доброго дня!

Я наполягаю на тому, що потрібен не текст, а саме фотокопія з оригіналу підписаного закону. Щоб було чітко видно підпис президента і гербову печатку.

З повагою,

Катерина

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

3 Attachments

Доброго дня!
Виникає враження, що відповідають роботи. Я знайду спосіб отримати те, що я запросила. А просила я НЕ еталонний текст, а копію з паперового оригіналу, де видно підпис і печатку президента.

Втрачаєте будь-яку довіру.

Катерина

Управління доступу до публічної інформації,

2 Attachments

Світлана залишив коментар ()

Скільки можна людей дурити? Ви різницю бачите, як підписана ваша відповідь Олександр ХРИПУНОВ + підпис та "закон" без підпису В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ ? Хто це В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ? Людина чи назва чогось? Закон без державної печатки та підпису голови Верховної Ради та президента- нікчемний! Досить дурити народ! Немає довіри!