Копія витягу Міністерства оборони України з ЄДРПОУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі ст. 1,3 Закону України «Про звернення громадян», ст.2,3,5,6,7,11 Закону України «Про інформацію», ст.34,40 Конституції України, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію витягу Міністерства оборони України з ЄДРПОУ.

Так як, людина виступає в цивільному праві через юридичні фікції, тобто через автора, і згідно зі змістом права на використання імені, автор - як об’єкт інтелектуальної власності людини, наділений певними повноваженнями, серед яких і здійснення права звернення. Людина може реалізувати себе в праві, через створену інтелектуальну власність – автора, використовуючи право на визнання людини творцем, автором, виконавцем, винахідником тощо (ст. 423 вашого ЦКУ).

Згідно вищенаведеного дозволяю обробку персональних даних лише для отримання відповіді на моє питання, з дотриманням усіх законних правил обробки персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних»!

Забороняю використовувати персональні данні особи у спосіб або з метою, які звужують конституційні права і свободи людини і громадянина згідно внутрішнього та міжнародного законодавства УКРАЇНИ.

Забороняю передавати персональні данні третім особам без згоди автора!

Звертаю увагу, що доступ до інформації забезпечується із принципами прозорості, відкритості та рівноправності. Якщо запитуваної інформації у вас немає, то вимагаю відправити запит до розпорядника інформації.

З повагою,
Ав. Дмитро.

Державна реєстраційна служба України (Статус ЮО: припинено)

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти