Копії документів Шевченківської районної адміністрації ЛМР.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег Єрошенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олег Єрошенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Дозвіл з порушення об’єктів благоустрою для встановлення будівельного майданчика (будівництво багатоквартирного житлового будинку у м. Львові на вул. Варшавській – вул. Сосновій), виданий головою Шевченківської районної адміністрації від 18.11.2015 № 55.

2) Розпорядження, яким призначено останнього на сьогодні директора ЛКП "За замком".

З повагою,

Олег Єрошенко

Олег Єрошенко

Доброго дня!

Розпорядник інформації (Львівська міська рада) має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
Проте, 1)Дозвіл з порушення об’єктів благоустрою для встановлення будівельного майданчика (будівництво багатоквартирного житлового будинку у м. Львові на вул. Варшавській – вул. Сосновій), виданий головою Шевченківської районної адміністрації від 18.11.2015 № 55.

2) Розпорядження, яким призначено останнього на сьогодні директора ЛКП "За замком". Всупереч цьому строку не надане.
З повагою,

Олег Єрошенко

Шевченківська районна адміністрація,

1 Attachment

Олег Єрошенко

Доброго дня!

Від: Олег Єрошенко

30 квітня 2017

Доброго дня, Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради!

Прошу надіслати сам дозвіл. Напевно, з технічних причин він не був Вами надісланий. 1)Дозвіл з порушення об’єктів благоустрою для встановлення будівельного майданчика (будівництво багатоквартирного житлового будинку у м. Львові на вул. Варшавській – вул. Сосновій), виданий головою Шевченківської районної адміністрації від 18.11.2015 № 55.

З повагою,

Олег Єрошенко