Корупційні правопорушення у Броварах у 2014 та 2015 роках

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аліна Дяченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Аліна Дяченко

Доброго дня!

Відповідно до частини 2 статті 19 Закону України «Про засади запобігання і протидію корупції», відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, крім відомостей про особовий склад органів, що провадять оперативно-розшукову або розвідувальну чи контррозвідувальну діяльність, вносяться до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, що формується та ведеться Міністерством юстиції України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію про осіб, які вчинили корупційні правопорушення та були внесені до «Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення» у період з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2015 року в місті Бровари Київської області області.

Інформацію прошу надати у зведеній таблиці або у іншому електронному вигляді, зберігши структуру інформації, визначену законом, а саме вказати:
1) прізвище, ім’я, по батькові;
2) місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення;
3) склад корупційного правопорушення;
4) вид покарання (стягнення);
5) спосіб вчинення дисциплінарного проступку;
6) вид дисциплінарного стягнення.

Звертаю увагу, що згідно з пунктом 2 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

З повагою,
Аліна Дяченко

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти