Корупційне призначення на посади в медицині

Андрій Дудник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Наприкінці лютого колектив лікарів Вінницького тубдиспансеру звернувся в усі можливі інстанції щодо зміни керівництва. Топ-менеджерами (головним лікарем та начмедом) у цьому закладі всупереч здоровому глузду були призначені хірург та інфекціоніст, які вірно служили партії регіонів, але жодного дня не лікували хворих на туберкульоз.
1.Яким чином на посаду в.о. головного лікаря Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об'єднання "Фтизіатрія", тобто закладу третинного рівня, який надає медичну допомогу хворим на туберкульоз було призначено людину, яка жодного дня не лікувала таких хворих?
2.Якими нормативними актами керувались посадовці департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА, коли призначали обласним спеціалістом зі спеціальності "Фтизіатрія" спочатку хірурга, а після громадського розголосу абсурду - начмеда Андрушенко С. В., яка навіть не мала категорії з "Фтизіатрії"?
3. Чому досі громаді не запропоновано чіткий та відкритий конкурс на керівні посади в комунальних закладах охорони здоров'я області?

З повагою,

Андрій Дудник

Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

 Добрий день! Прошу повідомити про отримання. Дякую.

Андрій Дудник залишив коментар ()

Доброго дня!

Дякую за стислу відмовку. Але невже Ви не є розпорядником інформації, що стосується керівництва закладів комунальної власності, які фінансуються за кошти обласного бюджету.
Справді дивно, яким чином облдержадміністрація не може надати відповідь за свій структурний підрозділ, яким є департамент охорони здоров'я. Чи може права рука не знає, що робить ліва?
Прошу справді почати працювати на благо людей - а для цього слід відривати робочі мозолі від шкіряних крісел!!!
Ваша відповідь повністю підтверджує, що облдержадміністрації повинні відійти в радянське минуле!

З повагою,

Андрій Дудник