Кошторис ДНЗ с.Туриця

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександра, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копію бюджетного запиту ДНЗ с.Туриця на 2022 рік та 2023 рік за підписом керівника закладу
- копію «Кошторису» ДНЗ с. Туриця на 2022 рік та 2023 рік
- копію «Розрахунку до кошторису» ДНЗ с.Туриця на 2022 рік та 2023 рік (з детально розписанними напрямками витрат).
- інформацію про фінансування ДНЗ с.Туриця згідно її кошторису на 2022 рік та 2023 рік (у випадку недофінансування - які статті не покриті),
- інформацію, про забезпечення ДНЗ с.Туриця миючими засобами, а також обсяг запланованих поставок миючих засобів та побутової хімії на 2022-2023 рік;
-- інформацію, про фактичні витрати ДНЗ с.Туриця на придбання обладнання та предметів довгострокового використання на 2022-2023 рік
-інформацію,про запити та забезпечення,щодо задоволення потреб ДНЗ с.Туриця в озелененні території за 2022-2023 рік.
- інформацію щодо запиту від ДНЗ с.Туриця на виділення коштів на 2022-2023 роки на канцтовари,миючі засоби та туалетний папір, на капітальний та поточні ремонти, пісок, та хоз товари. Та запит на що конкретно подав садок для виділення коштів.
-інформацію про запити від цього ж садка за 2022-2023 роки і на що з запитів були виділені кошти.
- інформацію чи виділялися кошти на косметичні ремонти ДНЗ с.Туриця : фарбу, кисті, шпалери та інше?
Чи будуть виділятися кошти у 2023 році на ДНЗ с.Туриця
Яка сума,та що передбачено?

-Чи подавала клопотання про виділення коштів на ремонт капітальний/косметичний , миючі засоби, інвентар та канцтовари завідуюча ДНЗ с.Туриця протягом 2022-2023 років. Прошу надіслати копії даних клопотань та відповідь на них від місцевого відділу освіти.

Якщо, ДНЗ с.Туриця входить в структуру головного розпорядника, але не включений до мережі, як розпорядник нижчого рівня і показники кошторису включено до зведеного кошторису по ДНЗ с. Туриця, то прошу надати інформацію саме в розрізі ДНЗ с.Туриця .

Для уникнення непорозумінь у формулюваннях мого запиту, вношу роз'яснення:
Кожен керівник навчального закладу має моніторити потреби закладу.
Наприкінці календарного року керівник (за допомогою управління освіти, бухгалтерії) складає проект кошторису (потреби), до якого включаються потреби, фінансування яких забезпечує нормальне функціонування закладу (достовірна потреба) (“...порядок складання...кошторисів бюджетних установ”, пп.11,12). З врахуванням фінансового запиту (Проекту кошторису) від керівника в бухгалтерії формують Кошторис.
Кошторис - основний фінансовий документ, яким встановлюються отримання (доходи) та розподіл (видатки) коштів, призначених для фінансування потреб навчального закладу протягом року (Наказ Мінфін від 14.01.11р №11 “Про бюджетну класифікацію” доходів, видатків та кредитування). Розрахунок до кошторису - додаток до кошторису, який містить детальну інформацію щодо розподілу коштів загального фонду. Протягом року в кошторис можуть вноситися зміни. Уточнений кошторис - кошторис з внесеними до нього змінами.
До кошторису обов`язково вносяться видатки, що задовільняють першочергові потреби закладу (“...порядок складання...кошторисів бюджетних установ”, п.20). До першочергових потреб треба відносити поточні видатки (Наказ Мінфін від 12.03.12р №333 “...економічна класифікація видатків бюджету…”, п.2 - код 2000 “Поточні видатки”).
Заздалегідь дякую!

З повагою,

Олександра

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

 

[1][email address]

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Відділ освіти, молоді та спорту Тур'є-Реметівської сільської ради,

1 Attachment

--
З повагою

відділ освіти, молоді та спорту
Тур'є-Реметівської сільської ради