Ковзанка Рошен

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єгор Мороз, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. 23 жовтня на сесії міської ради було прийнято рішення дозволити Дочірньому підприємству «Кондитерська корпорація «Рошен» установити ковзанку з 30.10.2019 по 30.03.2020 на пл. Героїв Майдану для використання жителями міста.
Прошу надати інформацію щодо ціни оренди території (майданчика на пл. Героїв Майдану), де буде знаходитися ковзанка та комунікацій для його функціонування.
2. Прошу надати інформацію про те, хто буде оплачувати рахунки за воду та електроєнергію, інші енергоресурси потрібні для функціонування ковзанки, та якщо це буде бюджетні кошти, то яка сума планується?
3. Пунктом 4.1 вищезазначеного рішення зазначається про те, що на час встановлення ковзанки, планується перекриття автошляхів. На яку дату це планується, та які автошляхи планується частково перекрити?

З повагою,

Єгор Мороз

vidkryta-vlada,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]