Крадіжки бюджетних коштів на Муніципальному майданчику для паркування

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Відповідно до публікація Думської https://dumskaya.net/news/na-ekaterinins... від 19 червня 2020року в місті Одесі запрацювала перша муніципальна парковка на пл. Катерининській.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити та надати слідучі документи та іх копії:

1. Через яке підприємство та з якого часу Одеський муніципалітет виконує паркування на майданчику для платного паркування на пл. Катерининській. Надати всі копії документів та Акти передачі майна та виконаних робіт
2. Як що майданчик для платного паркування на пл. Катерининській експлуатується КП «Одестранспарксервіс» то надати Договори та штатний розпис робітників що відповідають за роботу на данній майданчику.
3. Прошу повідомити інформацію про займану площу майданчика для платного паркування та кількість робочих днів майданчика для платного паркування за адресою пл. Катерининська.
4. Прошу надати копію схеми розміщення майданчика для платного паркування площа Катерининська, повідомити дату її виготовлення та всіх підписантів що її согласували.
5. Скільки коштів поступило до міського бюджету на момент подання запиту з майданчика пл. Катерининська. Інформацію прошу надати з розбивкою по місяцях.
6. Скільки протоколів про порушення правил паркування на майданчику пл. Катерининська було складено інспекторами з паркування. Інформацію прошу надати з розбивкою по місяцях.
7. Скільки фактично сплачено штрафів. Інформацію прошу надати з розбивкою по місяцях.
8. Чи належать Паркувальні автомати, які знаходяться на майданчику, Одеський муніципалітету, через яке підприємство
9. Яка вартість Паркувальних автоматів, які знаходяться на майданчику пл. Катерининська. Надати документи.
10. Якщо паркомати отримані в оренду (лізинг, користування) прошу надати копію відповідного договору з усіма додатками.
11. Скільки коштів сплачено з бюджету міста Одеси або з рахунку КП «Одестранспарксервіс» на утримання майданчика для платного паркування пл. Катерининська. Інформацію прошу надати з розбивкою по місяцях.
12. Скільки коштів сплачено з бюджету міста Одеси або з рахунку КП «Одестранспарксервіс» на поштові повідомлення по протоколів про порушення правил паркування на майданчику пл. Катерининська що було складено інспекторами з паркування. Інформацію прошу надати з розбивкою по місяцях.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

ВІДПОВІДЬ ПРОСИМО НАДАТИ ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ - ОКРЕМО!!!
З вказівкою номеру питання!

Відповідь просимо надати письмово та направити на поштову адресу(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а),Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,
голова громадської організації "Корупція стоп"
Француз Ігор Вікторович

Жигалюк Ніна Олександрівна залишив коментар ()

Доброго дня!
Я - позивач по справі щодо встановлення факту наявності трудових відносин зі таким ФОПом, який бере участ ьу корупції щодо паркування, але в Києві. Запитання наступне: Вам вдалося щось з'ясувати за цим запитом?