КСЗІ на новий Дія.Підпис (повторний)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Legal informatics - electronic edition, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Legal informatics - electronic edition

Доброго дня!

13 січня 2022 ми зверталися до Мінцифри з проханням надати інформацію про наявність або відсутність "атестату відповідності КСЗІ на новий Дія.Підпис, презентований Михайлом Федоровим 13.01.2022 (або новий атестат відповідності КСЗІ Порталу "Дія" чи іншої ІТС, частиною якого є Дія.Підпис)".
Постановою Кабміну від 4 грудня 2019 р. № 1137 "Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг" Мінцифра визначена держателем Порталу Дія.
Також двічі атестати відповідності КСЗІ (на мобільний застосунок - від 23.09.2020 № 22028 та портал від 10.06.2021 № 23064) були видані безпосередньо Мінцифрі.
Але, замість надання простої відповіді (є атестат чи відсутній) Мінцифра перенаправила наш запит в підвідомче ДП "Дія", а те нам відмовило у наданні інформації.
Радимо не гратися більше в цю гру - порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Цього разу ми 100% будемо ініціювати процес накладання штрафу на винних працівників Мінцифри (юридично у нас все для цього готове) - так щоб потім без образ.
У зв’язку з чим направляємо повторний запит, відповідь на який очікуємо безпосередньо від Мінцифри.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- атестат відповідності КСЗІ на новий Дія.Підпис, презентований Михайлом Федоровим 13.01.2022 (або новий атестат відповідності КСЗІ Порталу "Дія" чи іншої ІТС, частиною якого є Дія.Підпис)

З повагою,

Legal informatics - electronic edition

Доброго дня!

 

Ваш запит зареєстровано за № 113 (з) від 07.02.2022.

Гарного дня

 

 

показати цитоване

3 Attachments