Кваліфікаційна комісія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Яким нормативно-правовим актом передбачено утворення комісії з наступною назвою "КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ з питань видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника", протоколи засідань якої розміщено на сайті Держгеокадастру за адресою https://land.gov.ua/kvalifikatsiina-komi...
2. Яким нормативно-правовим актом передбачено утворення комісії з наступною назвою "КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ з питань видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника", протоколи засідань якої розміщено на сайті Держгеокадастру за адресою https://land.gov.ua/kvalifkomisia-geo/?
3. Яким нормативно-правовим актом утворено комісію з наступною назвою "Кваліфікаційна комісія", утворення якої згідно з вимогами пункту "г" статті 14 ЗУ "Про землеустрій" належить до повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, у сфері землеустрою? Який правовий статус, порядок роботи та склад цієї комісії?
Відповідь прошу надати по кожному питанню окремо!

З повагою,

Аліна

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Управління сертифікації, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment