Кваліфікаційна комісія Держгеокадастру

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Яким нормативно-правовим актом передбачено утворення комісії з наступною назвою "КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ з питань видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника", протоколи засідань якої розміщено на сайті Держгеокадастру за адресою https://land.gov.ua/kvalifikatsiina-komi...
2. Яким нормативно-правовим актом передбачено утворення комісії з наступною назвою "КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ з питань видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника", протоколи засідань якої розміщено на сайті Держгеокадастру за адресою https://land.gov.ua/kvalifkomisia-geo/?
3. Яким нормативно-правовим актом утворено комісію з наступною назвою "Кваліфікаційна комісія", утворення якої згідно з вимогами пункту "г" статті 14 ЗУ "Про землеустрій" належить до повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, у сфері землеустрою? Який правовий статус, порядок роботи та склад цієї комісії?
Відповідь прошку надати по конжому питнню окремо!

З повагою,

Аліна

Міністерство аграрної політики та продовольства України

1 Attachment

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу.
Відповідь прохання надсилати в залежності від змісту повідомлення.

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат,

1 Attachment

Управління сертифікації,

1 Attachment