Квартирний облік. Багатодітні 5+

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Яка кількість багатодітних сімей, які перебувають на квартирному обліку в категорії позачерговиків "багатодітні родини, що мають 5 і більше дітей та у разі народження трійні" отримали житло, починаючи від 2010 року (від дня створення пільгової житлової черги "багатодітні родини, що мають 5 і більше дітей та у разі народження трійні" ) по 2020 рік в Солом'янському району міста Києва ?

2.Яка кількість багатодітних сімей, які перебувають на квартирному обліку в категорії позачерговиків "багатодітні родини, що мають 5 і більше дітей та у разі народження трійні" очікують отримання житла станом на 22.09.2020 рік в Сольм'янському районі міста Києва ?

3. Прошу надати копії документів, в яких зазначено термін перебування багатодітної сім'ї в квартирній черзі в категорії "багатодітні родини, що мають 5 і більше дітей та у разі народження трійні" після якого багатодітна сім'я обов'язково отримає житло.

4. За яких обставин чи причин багатодітна сім'я , яка перебуває в квартирній черзі в категорії "багатодітні родини, що мають 5 і більше дітей та у разі народження трійні" може бути знята з квартирного обліку по вищезгаданій категорії?

З повагою,

Некипіла Нелли Сергіївна.

Департамент будівництва та житлового забезпечення

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Лісяна Олена,

1 Attachment

 

 

,

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]