Лікарські засоби (мед. кабінет) ЗОШ№69

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Коновал, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) інформацію щодо закуплених лікарських засобів, медичних виробів та обладання (в товарному еквіваленті) в медичний кабінет ЗОШ №69.
2) Залишок медикаментів та лікарських засобів в аптечці медичного кабінету ЗОШ №69
3) перелік медикаментів та лікарських засобів,які постійно повинні бути в аптечці медичного кабінету. Хто саме відповідає за подання клопотання до "дозаповнення"аптечки
3) Чи потрібно долучення батьківських або інших внебюджетиних коштів для закупівлі медикаментів.
4) Інвентарний номер шафи для мед.кабнету, який був закуплений за батьк. кошти 5900 грн - відображено в переліку http://www.mrvo.od.ua/school/s69/about/m.... Чи прийнята вона на баланс, як дарунок чи передана на зберігання.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін
Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді (а саме у вигляді ЧІТКИХ сканкопій)
У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]