Лікарські засоби (мед. кабінет) ЗОШ№16 ( школа не володіє інф-ю)

Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, також прошу звернути увагу те, що ЗОШ№16 не надає інформацію а в переписці посилається на КУ центр фінансування, хоча кабінет знаходиться безпосередньо в закладі, в школі немає копій документів на отримання медикаментів, ? Запит від 16 Серпня 2021 https://dostup.pravda.com.ua/request/lik... Тому прошу Департамент освіти та науки одеської міської ради,як засновника надати наступну інформацію (наступні документи):

1) інформацію щодо закуплених лікарських засобів, медичних виробів та обладання (в товарному еквіваленті) в медичний кабінет ЗОШ №16.
2) Залишок медикаментів та лікарських засобів в аптечці медичного кабінету ЗОШ №16
3) перелік медикаментів та лікарських засобів,які постійно повинні бути в аптечці медичного кабінету. Хто саме відповідає за подання клопотання та "дозаповнення"аптечки
3) Чи потрібно долучення батьківських або інших внебюджетиних коштів для закупівлі медикаментів.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін
Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді (а саме у вигляді ЧІТКИХ сканкопій)

Дякую
З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради