Ліквідація ХІФ КНТЕУ та невиплата зарплати

Олег Петров

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня! Сповіщаю про порушення закону директорм ХІФ КНТЕУ Сердюковим К.Г.
Сердюков К.Г. ввів до штату працівників няню своїх дітей, яка працювала у нього вдома, а зарплатню отримувала в інституті.
Сердюков К.Г. оформлював на роботу осіб, які проживають і працюють в інших містах України і не можуть фізично знаходитися на робочому місці. Нараховується заробітна плата особам, які фактично не працюють в інституті (Павліченко Володимир Миколайович (Управління Служби безпеки України у Харківській області, старший оперуповноважений з ОВС Головне управління ДФС у Харківській області), Шевченко Валерій Анатолійович, Золотарьов Сергій Васильович (Депутат, Дергачівська районна рада Харківської області), Цибулько Дмитро Іванович (Сумська область, Тростянецька міська рада, начальник відділу з питань економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності), Вусик Оксана Вікторівна, Заїка Юлія Андріївна, Радько Дмитро Володимирович). Керівник відділення підготовки іноземних громадян Понікарьова В.Г. фактично не виконує роботу відповідно до основної посади, але виконує навчальне навантаження за себе та заступника директора Куделко В.Е. Директор Сердюков К.Г. та заступник директора Куделко В.Е. фактично не виконують навчальне навантаження, передбачене відповідно до посад за внутрішнім сумісництвом, воно виконується іншими викладачами інституту безоплатно.
Борг по заробітній платі становить більше 2,5 млн. грн, довідок не видається про заборгованість та грошей не платят.
Допоможіть розібратися!

З повагою,

Олег Петров