Літак

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Синовець Олег Олександрович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Синовець Олег Олександрович

Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати:
• лист громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації щодо демонтажу аварійної конструкції – радянського літака МІГ-17 на просп. С. Бандери який направлявся на адресу Тернопільської міської ради або її виконавчих органів. Окремо, просимо вказати вихідні реквізити цього листа і ким він був підписаний;
• протокол, або витяг з протоколу засідання громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації, на який посилаються в листі, зазначивши дату проведення засідання.
Оскільки дана інформація загрожує безпеці громадян, має значний суспільний інтерес і може запобігти нанесенню значної шкоди громаді міста через діяльність (бездіяльність) юридичних, посадових осіб або через введення громадськості в оману, просимо дану інформацію надати не пізніше 48 годин з дня отримання запиту в найкоротші терміни та безоплатно.

Тернопільська ОДА,

4 Attachments

05-3512/42 : 26.04.2021

:
- ; , .

ϳ:

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]