м. ЛьвІв 15.03.2024 сутичка з тцк, неприпустима поведінка працівників ТЦК

Добрий день.
15-го березня 2024 р. в соц.мережаж facebook, telegram було опубліковано відео з камер відеоспостереження де повідомляється що чоловіка близько 21:50 біля власного дому з застосуванням сили запхали в бус та відвезли в невідомому напрямку. Як повідомлялось що силу застосовували працівники Шевченківського РТЦК та СП. А також повідомлялось про інші порушення.
Ознайомитись з відео та дописами можна за посиланнями:
https://www.facebook.com/tatiana.levizka...
https://fb.watch/qTGZy5UqEq/
https://fb.watch/qTG_UMCuRp/
На facebook сторінці "Львівський обласний ТЦК та СП" https://www.facebook.com/lvivobltck не було жодної інформації щодо цього інциденту! Також звертаємо вашу увагу що в місті дуже часто з'являється інформація про те що працівники ТЦК та СП дуже часто просто на вулицях з застосуванням сили просто з вулиці садять людей в мікроавтобуси та везуть в невідомому напрямку, після чого родичі цих людей шукають їх.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію: 1.Чи розпочато службову перевірку по згаданому випадку.
2.Скільки осіб притягнуто до адміністративної, кримінальної відповідальності по згаданому випадку.
3. Яким законодавством передбачено працівниками ТЦК та СП застосування фізичної сили до пересічних людей.

Прошу надати відповідь на даний запит для висвітлення інформації в ЗМІ.

З повагою,
Назар