МАФ

Федоричко Надія

Доброго дня!
Законом України "Про доступ до публічної інформації" визначено порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Статтею 19 зазначеного Закону визначені наступні вимоги : "Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Письмовий запит подається в довільній формі
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
які потрібні документи для встановлення альтанки (за гроші інвесторів) на території міста Миргород

З повагою,

Федоричко Надія
(066-702-96-78)

галина шумейко, Миргородська міська рада

1 Attachment

галина шумейко, Миргородська міська рада

1 Attachment

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: "галина шумейко" <[email address]>
Кому: "e-mail:" <[email address]>
Тема: відповідь на запит
Дата: 13 травня 2021, 11:46:16