МАФ на вулиці Новосельського

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Александр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На розі вулиць Новоселького і Торгової міста Одеси знаходиться незаконна мала архітектурна форма(посилання у ЗМІ - http://dumskaya.net/news/v-centre-na-mes...). У зв'язку з цим маю нас до вас декілька питань:
1. Чи законна ця мала архітектурна форма?
2. Надати усю супровідну документацію до цього МАФу (паспорт прив'язки, договори, тощо).
3. Чи відповідає державним нормативам, правилам і законодавством розміщення МАФу на відстані 20см від опори ЛЕП?
4. Чи відповідає державним нормативам, правилам і законодавством розміщення МАФу біла будівли 19 століття з дерев'яним фасадом?
5. Чи відповідає державним нормативам, правилам і законодавством розміщення МАФу на відстані менше метру від пешеходного переходу и менше пів метру від проїздної частини?

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти