Махінації з землею

Доброго дня!

Нашою громадською організацією проводиться антикорупційна експертиза дій Одеської міської ради та її виконавчих органів з питань розпорядження землями комунальної власності та розміщенного на таких земельних ділянках майна.

27 лютого 2021р. на території автостоянки «Автостоп», розташованій за адресою вул. Середня 62а відбулось руйнування бетонної огорожі, яка розмежовує територію автостоянки та земельну ділянку під будівлею вул. Бугаївська,5. Внаслідок руйнування постраждало майно автостоянки та автокристувачів.
Наразі комунальні служби ігнорують проблему руйнування паркану та не шукає винуватців трагедії.

З відповідей виконавчих органів вбачається, що ані Одеська міська рада, ані її виконавчі органи не володіють інформацією з приводу встановлення, експлуатації та обслуговування бетонного паркану, розташованого вздовж автостоянки зі сторони вул. Бугаївська, 5 або 3. Інформація про власника земельної ділянки, на якій розташований паркан виконавчими органами замовчується.

Більш того, ПРАТ «Київстар» отримало право власності на земельну ділянку вул. Бугаївська, 3 у 2019 р. (територія колишнього ЗАТ «Одеський комбінат харчових концентратів»). Земельна ділянка ПРАТ «Київстар» межую з земельною ділянкою, на якій розташований бетонний паркан, більш того дістатись паркану можливо тільки з території ПРАТ «Київстар». Тобто, Одеська міська рада забезпечила отримання ПРАТ «Київстар» у користування земельної ділянки більшої площі ніж на момент державної реєстрації, що є корупційним правопорушенням.

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити та надати:
1. всю інформацію та документи про передачу земельної ділянки ЗАТ «Одеський комбінат харчових концентратів» до ПРАТ «Київстар».
2. інформацію щодо власника земельної ділянки, на якій розташований бетонний паркан.
3. хто є балансоутримувачем (власником) бетонного паркану, встановленого вздовж території автостоянки зі сторони будівлі вул. Бугаївська,5.
4. хто зобовязаний демонтувати залишки аварійного бетонного паркану.
5. кому належить земельна ділянка, на якій розташований бетонний паркан вздовж території автостоянки зі сторони будівлі вул. Бугаївська,5
6. чому доступ до земельної ділянки де встановлений бетонний паркан закритий воротами що охороняють робітники ПРАТ «Київстар»
7. хто видавав дозвіл на встановлення бетонного паркану, встановленого вздовж території автостоянки зі сторони будівлі вул. Бугаївська,5.
8. ким возведено бетонний паркан, розташований вздовж автостоянки зі сторони будівлі вул. Бугаївська,5.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

ВІДПОВІДЬ ПРОСИМО НАДАТИ ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ - ОКРЕМО!!!
З вказівкою номеру питання!

Відповідь просимо надати письмово та направити на поштову адресу(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а),
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,
голова громадської організації "Корупція стоп"

Державна реєстраційна служба України (Статус ЮО: припинено)

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти