Малоголосківська 30 а

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):проект будинку жк Обрій 2 ( м. Львів вул. Малоголосківська 30 а) а саме знаходиться прибудинкова територія жк Обрій 2 ( м. Львів вул. Малоголосківська 30 а), а також усі межі земельної ділянки , які належать до вище вказаного будинку.
Даний запит зроблей у звязку з тим, що забудовний, Лев девелопмен, дитячий майданчик здав в оренду, а гостьовий паркінг продає. І мешканці будинку неможуть нічого зробити томущо неволодіють інформацією

Нажаль відповід Головного управління Держгеокадастру у Львівській області прикріпити невдається але можливо кинути текст
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області розглянуло Ваш запит від 28.10.2021 про надання інформації щодо прибудинкової територій та меж земельної ділянки ЖК Обрій 2 за адресою вул Малоголоськівська 30 а, м. Львів, та повідомляє.
Державний земельний кадастр місстить інформацію про сформовані та зареестровані земельні ділянки, відомості про внесено до нього на підставі відповідної документацій із землеустрою, яка передбачена статгею 21 Закону Укратни «Про Державний земельний кадастр». Відомості про несформовані земельні ділянки у Державному земельному кадасф відсутні.
За даними Відділу №1 Управјйння у Львівському районі Головного Управлінні Держгеокадастру у Львівській області (лист BilX 01.11.2021 № 1398/409-21-0,37) для надання інформації про земельну дділянку по вул Малоголоськівська 30 а, м. JIьвів, необхідно подати план (викопіювання) земельної ділянки в масштаб 1:500 (1:1000) з чітко нанесеними межами землекористування, які відображають довколишню існуючу ситуацію та зазначити стосовно якої земельної ділянки необхідно надати iнформацію.
Додатково повідомляемо, що план можна отримати в Управлінні архітектури та урбаністики Львівської міської ради, звернувшись туди з відповідним запитом.

З повагою,

Ірина

Діскаленко Наталія, Львівська міська рада

1 Attachment

 

ij

³ ,

:297-57-27 (. 297-57-27)

. , 1

, . 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]