Маршрутне таксі №33

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дорошенко Катреина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дорошенко Катреина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :щодо поведінки водія маршрутного таксі №33, який знаходився на рейсі Річпорт - Епіцентр 14 липня 2014 року (приблизний час відправлення від ст. Річпорт 22.35) і відмовлявся везти пасажирів автобусу далі до пункту призначення від зупинки мкр. ЗАЗ в напрямку Епіцентру, стверджуючи, що автобуси в тому напрямку не курсують в такий час і всі про це знають. Також водій стверждував, що всім пасажирам, які користуються маршрутним таксі в такий час, необхідно заздалегідь питати водія, яка кінечна зупинка даного автобуса (фактично водій в цьому випадку сам встановлює кінечну зупинку, а можливо і маршрут руху автобуса).

З повагою,

Дорошенко Катреина

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти