матеріальна допомога

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви леся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу Вашої поради. Я - держслужбовець з 30-літнім стажем. В кінці липня цього року мою посаду скоротили, не запропонувавши рівноцінної роботи, хоча вакансії були. Зараз я перебуваю в центрі зайнятості як безробітня. Довідалася, що в установі, з якої мене звільнили, виплачують другу матеріальну допомогу на соціально-побутові потреби. Чи можу і я претендувати на цю допомогу і якщо так, то куди звертатися?

З повагою,

леся

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

леся залишив коментар ()

Відповідь надійшла іноземною мовою. Я нічого не зрозуміла.

Tetyana, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]