Матеріальна допомога Покров

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ксенія Нежива, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ксенія Нежива

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Рішенням виконавчого комітетету покровської міської ради № 38, від 22 січня 2020 року був затвердженний перелік громадян,
яким надається одноразова матеріальна грошова допомога
у січні 2020 року за рахунок коштів міського бюджету, прошу:

Надати копії заяв на одерження матеріальної допомоги, що затверджена 22 січня 2020 року, рішенням № 38, таким громадянам:

1. Губі Лідії Сергіївні 1000 (одна тисяча)

2. Домніній Ользі Миколаївні 2000 (дві тисячі)

3. Злобіну Миколі Федоровичу 4000 (чотири тисячі)

4. Іванову Едуарду Вадимовичу 1000 (одна тисяча)

5. Кізінчуку Олександру Івановичу 1000 (одна тисяча)

6. Клипку Анатолію Анатолійовичу 1000 (одна тисяча)

7. Ковальчуку Віталію Анатолійовичу 1000 (одна тисяча)

8. Коробці Григорію Федоровичу 1000 (одна тисяча)

9. Костецькій Тетяні Олексіївні 5000 (п’ять тисяч)

10. Котюжинському Олександру Вікторовичу 1000 (одна тисяча)

в корих буде оприлюдненно дату подання заяви, також на що саме має бути направлена матеріальна допомога (причина), ПІБ заявника, не повна домашня адреса (вулиця без будинку та квартири). Таку інформацію прошу надати опираючись на абзац 5, статті 6, ЗУ "Про доступ до публічної інформації" , де зазначено:

Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, борони, розслідуванню чи запобіганню кримінальному правопорушенню

З повагою,

Ксенія Нежива

Горчакова Тетяна,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]