Матеріальне забезпечення потреб НХСШ ім. Т.Г. Шевченка Шевченківського району м.Києва

Ірина Зуєва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію «Бюджетного запиту» НХСШ ім. Т.Г. Шевченка Шевченківського району м.Києва з розрахунками потреб школи на 2016-2017 навчальний рік за підписом керівника закладу.

2. Копію постатейного «Кошторису» НХСШ ім. Т.Г. Шевченка Шевченківського району м.Києва на 2016-2017 навчальний рік для забезпечення функціонування закладу, який містить інформацію щодо того:

- які кошти були виділені для забезпечення функціонування закладу протягом 2016-2017 навчального року;
-скільки було виділено коштів на капітальний ремонт;
-частковий ремонт (покрівлі, класів, підлоги, замін старих вікон і т.д., розписати всі ремонтні роботи які були проведені) в 2016 - 2017 роках.

3. Копію «Розрахунку до кошторису» (в ньому детально розписані напрямки видатків) НХСШ ім. Т.Г. Шевченка Шевченківського району м.Києва на 2016-2017 навчальний рік.

4. Копію постатейного «Кошторису» НХСШ ім. Т.Г. Шевченка Шевченківського району м.Києва на 2017-2018 навчальний рік для забезпечення функціонування закладу, який містить інформацію щодо того:

- які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом поточного навчального року;
- скільки вже було виділено коштів на капітальний ремонт, частковий ремонт (покрівлі, класів, підлоги, замін старих вікон, сайдінгу і т.д.) в 2017 - 2018 роках.
- перелік всіх ремонтних робіт, які планують провести в 2017 - 2018 навчальному році.

5. Копію «Бюджетного запиту» НХСШ ім. Т.Г. Шевченка Шевченківського району м.Києва з розрахунком потреб школи на 2017-2018 навчальний рік за підписом керівника закладу.

6.Звіт по надходженню та використанню благодійних внесків від батьків учнів та інших благодійників на потреби НХСШ ім. Т.Г. Шевченка Шевченківського району м.Києва у 2016/2017н.р. (детально розписати всі придбання та витрати).

Відповідь прошу надати у читабельній формі (наприклад, у документах розповсюдженного формату - .doc, .xls, .pdf, .jpeg тощо.)

Звертаю вашу увагу на те, що згідно закону України «Про доступ до публічної інформації”:

-інформація має бути надана не пізніше п’яти робочих днів з моменту отримання запиту (ст.20);
-відповідь розпорядника про те, що інформація може бути одержана із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації (п.2 ст.22);
розпорядник інформації, який не володіє запитуваною -інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача (п.3 ст.22).
-ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності.

З повагою,

Ірина М.

Малюкіна В.О.,

1 Attachment

 
Надсилаємо проміжкову відповідь на Ваш інформаційний запит.