Матеріально -технічне забезпечення ліцею 303 згідно НУШ

Вікторія Романова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Які видатки і в якій сумі передбачені з Державного бюджету до місцевого бюджету для впровадження стандартів "Нова українська школа"у 2019 році.
2. Які видатки і в якій сумі були передбачені місцевим бюджетом для впровадження стандартів "Нова українська школа" у 2019 році.
3. Копію бюджетних запитів директора ліцею 303 Дарницького р-на м.Києва за 2019 рік.
4. Які видатки ,та на що саме передбачені для забезпечення ліцею 303 Матеріально-технічними засобами для забезпечення стандарту початкової освіти у рамках реформи " Нова українська школа ".
З максимальною деталізацією. Які видатки вже зроблені і які плануються з деталізацією?
5. Надати перелік необхідношо матеріально -технічного забезпечення для кожного класу згідно стандартів початкової освіти "НУШ".
6. Чи все матеріально-технічне забезпечення було закуплено? чи планується і коли саме дозакупівля?
7. Чи планується і в якому обсязі фінансування недостаючого обладнання за рахунок батьків?
8. Чому не всі перші класи початвої школи ліцею 303 забезпечені згідно стандартів НУШ, а саме інтерактивноми дошками? Коли планується дозабезпечення?

З повагою,

Вікторія Романова

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

Вікторія Романова

Доброго дня!
Дякую за відповідь. Уточніть будь-ласка деяку інформацію, а саме, згідно Наказу МОНУ #137 від 13.02.2018 зазначено перелік обладнання для навчальних кабінетів початкової школи , пункт 1.переліку "Комп`ютерне обладнання" в якому зазначено обладнання, яким повинен бути укомплектований кожний навчальний клас, а саме надайте інформацію про укомлектованість кожного з 6 перших класів ліцею 303 згідно п.1 переліку .

З повагою,

Вікторія Романова

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment