Мелітопольська загальноосвітня школа номер 4

Мельник Альона

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Сканкопію штатного розпису(розкладу) із зазначенням вакантних посад школи номер 4в місті Мелітополі станом на дату отримання листа.
Сканкопію Запиту на бюджетне фінансування із розрахунками та розшифровкою по КЕКВ школи номер 4 в місті Мелітополі на 2020 рік.
Сканкопію Кошторису на 2020 рік з розрахунками школи номер 4 в місті Мелітополі.
Сканкопію Заявок керівника навчального закладу школи номер 4 в місті Мелітополі стосовно потреб(товари, роботи, послуги) за 2020 рік.
Сканкопію Звіту про надходження та використання коштів загального фонду(форма 1 2д,номер 2м)школи номер 4 в місті Мелітополі на 2020 рік

Цей запит є повторним. У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно статті 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Мельник Альона