Мережа закладів культури

ТОВ "Володимирецький вісник"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Кількість та перелік установ культури( бібліотеки, клубні установи, музеї) та мистецьких шкіл у Вараському районі Рівненської області станом на дату запиту з зазначенням їх юридичного стану (діючий, ліквідація, реорганізація, злиття тощо).
2. Прошу надати копії подань на погодження щодо виключення з мережі МКІП установ культури Вараського району, якщо такі є з вказанням причини подання та погодження.
3. Прошу надати перелік нормативних документів , що визначають на сьогодні порядок діяльності установ культури в т.ч. мистецьких шкіл на територіях новостворених громад
4. Прошу надати роз'яснення щодо можливості процесу реорганізації КЗ "Володимирецької мистецької школи" шляхом приєднання до КЗ "Районний Будинок культури" Володимирецької селради та наявних юридичних підстав для того. Прошу надати наявні документи по цьому питанню, якщо такі є у розпорядженні МКІП.

З повагою Людмила Босик, громадський діяч, журналістка,

ТОВ "Володимирецький вісник"

zapyty, Міністерство культури та інформаційної політики України

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на Ваш запит.