Межі прибудинкової території та відводу земельної ділянки прибудинкової території будинку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Альона, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи, оформлені та завірені належним чином):

1. Фактичний розмір та схематичні межі прибудинкової території будинку по вул. Є.Сверстюка,15 ?

2. Прибудинкова територія знаходиться на праві власності, балансі чи передана в користування співвласникам багатоквартирного будинку?

3.Які нормативні документи регулюють визначення меж прибудинкової території для вказаного будинку по вул. Є.Сверстюка,15?

4.Які фактичні межі прибудинкової території?

5. На яких підставах відбувається відчуження окремих частин прибудинкової території?

6. Яким чином відбувається узаконення (відведення) прибудинковоі території ?

7. Яким чином межа земельної ділянки, переданої у власність та користування ОСББ будинку по вул. Є.Сверстюка,15 може проходити по межі самого будинку по вул. Є.Сверстюка,17(порушуючи межі прибудинкової території) і хто був уповноважений дати згоду на таке нікчемне рішення?

7.Яким чином оскаржується неправомірне розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельноi дiлянки для обслryговування багатоквартирного жилого будинку та прийняте рiшення МІСЬКОЇ РАДИ про затвердження проекту землеустрою щодо вiдведення вiдповiдноi земельноi дiлянки та передачi ii у власнiсть або постiйне користування ОСББ по вул.Сверстюка, 15 ?

Згідно закону України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” : Прибудинкова територія – територія навколо багатоквартирного будинку, визначена на підставі відповідної містобудівної та землевпорядної документації, у межах земельної ділянки, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди, що необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку

З повагою, Альона

Доброго дня!

По якій причині затримується відповідь на мій запит? Відповідь мала бути надана 29/06/2021!!!

З повагою,

Альона

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

2 Attachments

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

3 Attachments

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

3 Attachments