Межі прибудиноквої території

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Igor Adamchuk, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Фактичний розмір та схематичні межі прибудинкової території будинку по вул. Гордіюк № 27 ?

2. Прибудинкова територія знаходиться на праві власності, балансі чи передана в користування співвласникам багатоквартирного будинку?

Згідно закону України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” : Прибудинкова територія – територія навколо багатоквартирного будинку, визначена на підставі відповідної містобудівної та землевпорядної документації, у межах земельної ділянки, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди, що необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.

З повагою,

Igor Adamchuk

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

2 Attachments