Містобудівна документація населених пунктів Тернопільської області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Oleg Biloys, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

посилання на розміщені на відкритих онлайн-ресурсах містобудівні документи населених пунктів Тернопільської області. Такими ресурсами, згідно законодавства, можуть бути веб-сайти ОМС, відкритий портал містобудівних документів https://pmap.minregion.gov.ua або портал Відкриті дані.
Аналіз інформації на відкритому порталі містобудівних документів https://pmap.minregion.gov.ua показав, що лише 8% містобудівної документації (зокрема, генеральні плани) доступні за посиланням. По інших 66% наявна інформація про дату і номер рішення, яким затверджена така документація, але без розміщення посилання. І по 26% відсутня взагалі будь-яка інформація по містобудівній документації.
Просимо у відповідь на цей запит надати інформацію про реалізовані заходи щодо наповнення зазначеного вище порталу та власних сайтів ОМС містобудівною документацією (за структурою - населений пункт, стисла інформація про містобудівну документацію, інформація про заходи із оприлюднення).

З повагою,

Oleg Biloys

Тернопільська ОДА, Тернопільська облдержадміністрація

4 Attachments

03-661/42 : 25.01.2022

:
-

ϳ: ([email address])

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]