Місцеві ініціативи та громадські слухання

Павленко Юрій Євгенійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Положення про місцеві ініціативи у м.Львові (з додатками)
- Список повідомлень про місцеві ініціативи (із зазначенням назви, дати, кількості зібраних підписів), поданих за 2017-2022 роки і прийнятих рішень Львівської міської ради за результатами їх розгляду.
- - Список місцевих ініціатив (із зазначенням назви, дати, кількості зібраних підписів), які набрали необхідну кількість підписів, а відтак поданих за 2017-2022 роки і прийнятих ухвал Львівської міської ради за результатами їх розгляду.
- Список повідомлень про проведення громадських слухань за 2012-2022 роки (із зазначенням назви, дати, кількості зібраних підписів);
- Список проведених громадських слухань у м. Львові за 2012-2022 роки і прийнятих рішень Львівської міської ради, посадових осіб органів місцевого самоврядування за результатами їх розгляду.

Відповідь прошу надати на електронну адресу: [email address]

З повагою,
Павленко Юрій Євгенійович
+380730968898

Львівська міська рада

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти