Міжародна провокація Ізраїлю проти України. Точкові удари балістикою рф по паломниках в м.Умані

Слєсаренко Василь Вікторович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Мовиться про підготовку Ізраїлем міжнародної провокації з людськими жертвами під час святкування ізраїльтянами в м Умань Рош га-Шана – Нового року. У 2023-му його відзначатимуть від 15 до 17 вересня. На це свято до Умані приїжджають паломники. У місті Умань знаходиться могила Цадика Нахмана, засновника однієї з течій хасидизму. Цьогоріч Україна очікує 20-40 тисяч прочан із Ізраїлю, який відкрито підтримує нашого ворога - московію. Офіційний Київ розглядає можливість закрити для них кордон. Місцева військова державна адміністрація, яка діє в умовах воєнного стану, має законне право самостійно прийняти рішенні про заборону в'їзду на територію області громадян Ізраїлю, які не мають українського паспорту (із роз'яснення консульського департаменту МЗС України).
Таким чином адмністрація врятує тисячі громадян іншої країни від можливого поранення або загибелі у разі атаки ракетами або дронами ворога під час відвідин паломниками з Ізраїлю могили Цадика Нахмана. Україна не має зброї для ефективного захисту релігійних туристів на своїй території у Черкаській області. Офіційна влада Ізраїлю відмовляється надати Україні зброю захисту паломників, чим провокує українську сторону одноосібно нести відповідальність за можливі інцинденти, пов'язані із загибеллю ізраїльських громадян в м Умань, що є неприпустимим.
Українській владі під час дії воєнного стану не варто відволікати сили і ресурси на захист ізраїльських релігійних туристів, бо всі ресурси направлені на захист держави на полі бою з окупантами.
Враховуючи наведене, з метою запобігання міжнародної провокації Ізраїлю проти України, пов'язаної із можливими людськими жертвами іноземних громадян в Черкаській області у 2023 поці,-
прошу надати інформацію про рішення Черкаської військової державної адиіністрації заборонити в"їзд громадянам Ізраїлю на територію Черкаської області, якщо у вказаних громадян відсутній український паспорт.

З повагою,

Слєсаренко Василь Вікторович

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ,

1 Attachment