Мобільний ЦНАП Станиця Луганська

Доброго дня!

Благодійний Фонд “Право на захист” (далі-БФ «Право на захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ “Право на захист” – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. На даний час організацією проводиться моніторингове дослідження доступу населення до адміністративних послуг в населених пунктах які знаходяться вздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. Дослідження здійснюється в рамках проекту «Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню Східної України», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту і гуманітарної допомоги Європейського союзу та за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Кабінетом Міністрів України 16.05.2014 року прийнято розпорядження № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» яким затверджено Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг (далі – Перелік).

Крім цього, 19.10.2020 на сайті Луганської ОДА прес-центром зазначено, що найближчим часом розпочне свою роботу мобільний ЦНАП біля КПВВ "Станиця Луганська".

Враховуючи викладене, відповідно до ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію щодо:

1) Які види адміністративних послуг будуть надаватися відповідно до Переліку у вищевказаному мобільному ЦНАПі?

2) Які служби матимуть робочі місця у вищевказаному мобільному ЦНАПі та які саме послуги громадяни зможуть отримати від даних служб? Чи кожного дня присутні всі служби? Якщо ні, який графік їх присутності?

3) Який режим роботи даного мобільного ЦНАПу (чи щодня присутній даний мобільний ЦНАП біля КПВВ "Станиця Луганська" та який графік його роботи?

Звертаємось із проханням надати таку інформацію у строк, визначений ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

1 Attachment