МТД

Андрій Тищенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

(1) статистична інформація у вигляді таблиці з переліком проектів міжнародної технічної допомоги країн-партнерів з розвитку та міжнародних організацій, які пройшли державну реєстрацію з 24 лютого 2022 р. по теперішній час (дата реєстрації, назва проекту, бюджет і валюта, Країна-донор або міжнародна організація, правові засади співробітництва, період дії, сектор, партнери, реципієнти, бенефіціари та виконавці, у форматі "xls"), а також інформацію про обсяг використаних коштів міжнародної технічної допомоги по кожному з проектів станом на дату надання відповіді на цей запит.

(2) аналітична інформація про досягнуті результати реалізації кожного з проектів міжнародної технічної допомоги, які були реалізовані та реалізовуються в період 24 лютого 2022 р.по теперішній час (у зручному для вас форматі).

(4) річні аналізи моніторингу проектів МТД за 2021 та 2022 роки (директорату координації МТД, у зручному вам форматі).

(5) кількість та вартість проектів МТД (з поділом за відомствами), де реципієнтами виступають ЗСУ та інших силових відомств (СБУ, МВС, ДПСУ та інші), а також їх підрозділи на 2021, 2022 та 2023 роки (у зручному вам форматі).

(6) співвідношення проектів МТД в секторах "оборона і безпека" до "соціальних", плани щодо подальшого збільшення проектів МТД в зазначених секторах (в зручному вам форматі).

З повагою,

Андрій Тищенко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

3 Attachments

³ .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]