Муніципальна надбавка 30 відсотків

Володимир Великий

Доброго дня!
З офіційного порталу міста Києва стало відомо, що мер Києва Віталій Кличко зустрівся у столичній мерії із Генеральним секретарем Інтернаціоналу освіти Девідом Едвардсом, представниками Профспілок освітян США, а також керівництвом Профспілки працівників освіти і науки України. Обговорили досвід Києва в організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.
Віталій Кличко зазначив, що «У освітян столиці найвища зарплатня в Україні. Вона виплачується своєчасно та в повному обсязі. Цього року збережені всі доплати і надбавки, включаючи муніципальну надбавку 30 відсотків».
Вказане не відповідає дійсності, зокрема в Святошинському районі міста Києва працівникам дошкільних навчальних закладів виплачується надбавка в розмірі 10 відсотків.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Яким нормативно-правовим документом передбачена муніципальна надбавка педагогічним працівникам в розмірі 30 відсотків.
2. Хто визначає та встановлює розмір вказаної надбавки в дошкільних навчальних закладах.
3. На підставі якого розпорядчого акту працівникам дошкільних навчальних закладів Святошинського району міста Києва виплачується надбавка ві розмірі 10 відсотків.
4. Назвати відповідальну особу яка не виконує розпорядження мера Києва Віталія Кличка.
5. У випадку підтвердження інформації надати спростування публічно оприлюдненій заяві мера Києва Віталія Кличка «У освітян столиці найвища зарплатня в Україні. Вона виплачується своєчасно та в повному обсязі. Цього року збережені всі доплати і надбавки, включаючи муніципальну надбавку 30 відсотків».
6. Документ, на підставі якого за 2022 рік працівникам дошкільних навчальних закладів району жодного разу не виплачувалася індексація.
З повагою,

Володимир Великий

Відділ організації діловодства Святошинської РДА,

1 Attachment

. 107-2940 18.05.2023

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]