Набір 10-11 клас

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Борис Борисович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Борис Борисович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Відповідно до яких Законів, НПА на 2024-2025 рр не відбувається зарахування до 10-11 класів до закладів повної загальної середньої освіти.

2. Надайте копію рішення, наказу або розпорядження з печаткою та підписом уповноваженої особи.

Так, як у Розділі X Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про повну загальну середню освіту» абзац шостий і восьмий частини першої статті 32, набирають чинності з 1 вересня 2027 року та застосовуються в такому порядку:

для першого року здобуття профільної середньої освіти - з 1 вересня 2027 року;
для другого року здобуття профільної середньої освіти - з 1 вересня 2028 року;
для третього року здобуття профільної середньої освіти - з 1 вересня 2029 року;

а саме: функціонування не менше двох класів за трьома профілями навчання на рівні профільної середньої освіти (протягом 10-12 років навчання учнів);

забезпечення здобуття учнями профільної середньої освіти відповідно до профілів навчання з навчальним навантаженням та з можливістю обрання учнями навчальних предметів (інтегрованих курсів, інших освітніх компонентів) в обсягах, що визначаються законодавством;

абзаців п’ятого і шостого частини першої статті 35, які набирають чинності з 1 вересня 2027 року, а саме:

початкова школа функціонує як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії. За рішенням засновника початкова школа, гімназія може включати дошкільний підрозділ, за умови його розміщення в окремій будівлі або відокремленому приміщенні з окремими входом/виходом і територією для вихованців дошкільного підрозділу;

гімназія та ліцей функціонують як окремі юридичні особи.

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь письмово вкажіть причину, або перенаправте (переадресуйте) запит за належністю.

Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого чинним законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).

Попереджаю, що все, що розміщено на веб-сайтах не має юридичної сили (ст.94 Кодексу адміністративного судочинства від 06.07.2005 № 2747-IV), тому забороняю надавати посилання на веб-сайти, веб-сторінки тощо.

Відповідь на цей запит на інформацію надати по суті поставлених питань в письмовому вигляді в передбачений Законом 5-денний термін.

З повагою,

Борис Борисович

Кошман Людмила Юріївна,

2 Attachments

Борис Борисович

Доброго дня!

У запропонованій вами формі для сплати рахунку, яку ви надали, вже вказаний платник: Інформаційне агентство ГО "Антикорупційна правозахисна рада", 42243548. Тож вимагайте сплати рахунку від нього, і надайте мені відповідь.

З повагою,

Борис Борисович