Надання документів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Дозвіл на порушення благоустрою, який було надано 9 липня 2023 у зв'язку з аварійними ремонтними роботами Київводоканалу на території між будинками по вул. Чистяківській 4 та 6/10.

2. Прошу повідомити у який строк має бути відновлене асфальтне покриття, яке було зруйноване у зв'язку з аварійними ремонтними роботами Київводоканалу.

Я, Кузьменко Галина Сергіївна, проживаю у м. Києві, по вул. Чистяківська, буд.4-гуртожиток

На мій запит від 02.09.23-ви спочатку не відповіли,а пізніше надіслали відповідь, ""що 09.07.2023 працівниками Київводоканалу не виконувалось жодних планових та/або аварійно-відновлювальних робіт на міських водопрвідних та каналізаційних мережах, які перебувають у володінні Київводоканалу за адресою Чистяківська 4""

мені не відомо у чиєму володінні знаходиться ця ділянка і до якої адреси вони може належати. Яма засипана щебнем знаходиться між Чистяківською 4 та 6/10.

З повагою,

Галина

Корчемна Людмила,

1 Attachment

:

4046.pdf

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]