Надання ГУ ДПС в Кіровоградській обл. витягу з протоколу

Доброго дня

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- Витяг з протоколу внесення ТОВ "Кіровоградриба 2019", код ЄДРПОУ 43096508 до ризикових платників від 12.09.2019р. регіональною комісією ГУ ДПС в Кіровоградській обл., так як на адвокатський запит та на інформаційний запит керівника Гребініченко Л.М. ГУ ДПС в Кіровоградській обл. вищевказаний документ не надає .
У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду змушена оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Людмила

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти