надання інформації щодо документів, які були надані під час працевлаштування держ службовцем Яшиной Г.Ю.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Так, 04.05.2023 за №16140-03-10/12200 від 04.05.2023 на мій запит про надання публічної інформації Міністерством фінансів України було надано відомості про те, що відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 13.04.2022 №5 «Про звільнення Яшиної Г.Ю.» (копія була мені надана) Яшину Ганну Юріївну було звільнено Головою комісії з реорганізації ДФС України В.Якубівським 18.04.2022 з посади начальника слідчого управління Головного управління ДФС в Одеській області відповідно до п.64 Положення «Про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ», затвердженого постановою Кабінету Міністрів УРСР від 29 липня 1991 року (через скорочення штатів), Кодексу Законів про працю України та враховуючи рапорт Яшиної Г.Ю. від 13.04.2022.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою отримання інформації, що має суспільний інтерес, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо державного службовця - начальника управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області Яшиной Ганни Юріївни (відповідна інформація про те, що вказана особа є держ службовцем є на офіційному сайті ГУ ДПС в Одеської області за посиланням https://od.tax.gov.ua/okremi-storinki/st...

1. Повідомити, які саме документи повинна була надати для працевлаштування на посаду державного службовця - начальник управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області Яшина Ганна Юріївна. Надати детальний список із назвою кожного документа, який необхідно було надати, відповідно до вимог до посади (копії зазначених документів під час надання відповіді саме на цей запит можете не надавати).
2. Повідомити, які саме документи було надано для працевлаштування на посаду - начальник управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області Яшиній Ганной Юріївной. Надати детальний список із назвою кожного документа, який було надано, відповідно до вимог до посади (копії зазначених документів під час надання відповіді саме на цей запит можете не надавати).
3. Повідомити, які саме документи під час працевлаштування на посаду - начальник управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області Яшиній Ганной Юріївной було надано на підтвердження трудового стажу та на підтвердження (або визначення) рангу державного службовця. Надати детальний список із назвою кожного документа, який було надано, відповідно до вимог до посади (копії зазначених документів під час надання відповіді саме на цей запит можете не надавати).
4. Повідомити, на підставі чого Яшиній Ганні Юріївні було присвоєно ранг держ службовця, яким документом це підтверджується, яким нормативним актом визначено таку процедуру та який документ було складено по результатах (надати копію відповідного наказу або розпорядження). Якщо вказаний документ має персональні данні, які раніше не були надані у відповідь на попередні запити то такі данні закреслити.
5. Повідомити чи було надано Яшиной Ганной Юріївной під час працевлаштування трудову книжку та завірену копію послужного списку?

Відповідь прошу надати попунктно та саме на сайті "Доступ до правди".

З повагою,

Андрій Васюков

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

 

Електронна адреса: [email address], з якої надійшов Вам лист з ДПС,

не є зворотнім зв’язком, тому звернення та запити на інформацію на
зазначену електронну адресу не приймаються, оскільки вказана електронна
адреса використовується виключно для відправлення вихідної кореспонденції
за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

 

Звернення громадян необхідно надсилати на електронну адресу:
[1][email address],

 

запити на отримання публічної інформації – на електронну адресу:
[2][Державна податкова служба України request email].

 

Зазначена інформація розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» →

«Контакти для подання усних та електронних звернень громадян»
([3]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...)
та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації»
([4]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[Державна податкова служба України request email]
3. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...
4. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...

ДПС в Одеській області, Державна податкова служба України

1 Attachment

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідь не було надано попунктно та не було розкрито поставлені мною запитання. Ознайомтесь із моїм запитом про надання публічної інформації та надайте відповідь на ті запитання, що я поставив.

З повагою,

Андрій Васюков

Андрій Васюков

Доброго дня!

Прошу надати відповідь

З повагою,

Андрій Васюков

od.public@tax.gov.ua, Державна податкова служба України

1 Attachment