надання інформації щодо особи, яка займає посаду пов'язану із виконанням функцій Держави - Торубарова Ігоря Борисовича

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
В Головному управлінні ДПС в Одеській області працює - Торубаров Ігорь Борисович.
Вказана особа є держ службовцем - заступником начальника управління - начальника відділу експлуатації майна управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області. Перед цим вказана особа займала посаду начальника управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області (тобто переміщувалась між різними посадами).
До цього вказана особа також працювала в Головному управлінні ДПС в Одеській області.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які ннадають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою отримання інформації, що має суспільний інтерес, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо державного службовця - заступника начальника управління - начальника відділу експлуатації майна управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області Торубарова Ігоря Борисовича (відповідна інформація про те, що вказана особа є держ службовцем неодноразово була надана ним самим же, в тому числі у відповідь на запити по надання публічної інформації на данному сайті:

1. Повідомити, які саме посади Торубаров Ігор Борисович займав в Головному управлінні ДПС в Одеській області починаючи з моменту прийняття на роботу із зазначенням дат призначення на посади та звільнення з них (переведлення) та яку посаду в Головному управлінні ДПС в Одеській області Торубаров І.Б. займає в теперешній час (надати копію наказу про призначення на останню посаду).
2. Прошу надати копію наказу про призначення Торубарова І.Б. Головою комісії з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області в останній редакціїї, актуальній на день направлення вказаного запиту.
Торубаров І.Б. постійно надає в офіційні установи (наприклад суди) копію наказу №22 від 22.12.2022 про призначення його Головою комісії з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області, але в цьому наказі його посада в Головному управління ДПС в Одеській області визначена, як начальник управління експлуатації майна управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області тоді як сам же Торубаров І.Б. в інших документах зазначає, що його посада - заступник начальника управління - начальник відділу експлуатації майна управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області.

Відповідь прошу надати попунктно та викласти на вказаному сайті. Також прошу направити копію відповіді поштою Васюкову Андрію Володимировичу (ініціатор вказаного запиту) за адресою: 65122, м.Одеса, вул.Академіка Вільямса, 87 кв.65.

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Відповідь прошу надати попунктно та викласти на вказаному сайті "Доступ до правди". Також прошу направити копію відповіді поштою Васюкову Андрію Володимировичу (ініціатор вказаного запиту) за адресою: 65122, м.Одеса, вул.Академіка Вільямса, 87 кв.65.

З повагою,

Андрій Володимирович Васюков

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

 

Електронна адреса: [email address], з якої надійшов Вам лист з ДПС,

не є зворотнім зв’язком, тому звернення та запити на інформацію на
зазначену електронну адресу не приймаються, оскільки вказана електронна
адреса використовується виключно для відправлення вихідної кореспонденції
за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

 

Звернення громадян необхідно надсилати на електронну адресу:
[1][email address],

 

запити на отримання публічної інформації – на електронну адресу:
[2][Державна податкова служба України request email].

 

Зазначена інформація розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» →

«Контакти для подання усних та електронних звернень громадян»
([3]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...)
та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації»
([4]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[Державна податкова служба України request email]
3. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...
4. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...