надання інформації щодо осіб, які займають посади пов'язані із виконанням функцій Держави

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які ннадають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою отримання інформації, що має суспільний інтерес, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо державних службовців працівників Головного управління ДПС в Одеські області:

1. Повідомити, які саме посади займають (займали) в Головному управлінні ДПС в Одеській області починаючи з моменту прийняття на роботу і по дату направлення вказаного запиту, із зазначенням дат призначення на посади та звільнення з них (переведення) наступні державні службовці:

Кравченко Олег Михайлович
Чорномаз Геннадій Миколайович
Радченко Олександра Олександрівна

2. Прошу надати копії наказів про призначення вищевказаних державних службовців на посади Головного управління ДФС в Одеській області в останній редакціїї, актуальній на день направлення вказаного запиту.

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Відповідь прошу надати попунктно та викласти на вказаному сайті "Доступ до правди". Також прошу направити копію відповіді поштою Васюкову Андрію Володимировичу (ініціатор вказаного запиту) за адресою: 65122, м.Одеса, вул.Академіка Вільямса, 87 кв.65.

З повагою,

Андрій Володимирович Васюков

Андрій Васюков

Доброго дня!

Помилково зазначив ДФС замість ДПС у другому пункті запиту про надання публічної інформації.

Вірна редакція : Прошу надати копії наказів про призначення вищевказаних державних службовців на посади Головного управління ДПС в Одеській області в останній редакціїї, актуальній на день направлення вказаного запиту.

Прошу врахувати це уточнення під час надання відповіді.

З повагою,

Андрій Васюков

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment

 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

 

Електронна адреса: [email address], з якої надійшов Вам лист з ДПС,

не є зворотнім зв’язком, тому звернення та запити на інформацію на
зазначену електронну адресу не приймаються, оскільки вказана електронна
адреса використовується виключно для відправлення вихідної кореспонденції
за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

 

Звернення громадян необхідно надсилати на електронну адресу:
[1][email address],

 

запити на отримання публічної інформації – на електронну адресу:
[2][Державна податкова служба України request email].

 

Зазначена інформація розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» →

«Контакти для подання усних та електронних звернень громадян»
([3]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...)
та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації»
([4]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[Державна податкова служба України request email]
3. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...
4. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...