надання інформації щодо особи, яка займає посаду пов'язану із виконанням функцій Держави

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою отримання інформації, що має суспільний інтерес, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо державного службовця - головного державного інспектора відділу контролю за дотриманням антикорупційного законодавства управління з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС в Одеській області (65044, м.Одеса, вул.Семінарська,5, код ЄДРПОУ 44069166) Чорномаза Геннадія Миколайовича (відповідна інформація про те, що вказана особа є держ службовцем була надана ГУ ДПС в Одеській області у відповідь на запит про надання публічної інформації на данному сайті:

1.Надати копію функціональних обов'язків головного державного інспектора відділу контролю за дотриманням антикорупційного законодавства управління з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС в Одеській області (65044, м.Одеса, вул.Семінарська,5, код ЄДРПОУ 44069166) Чорномаза Геннадія Миколайовича.

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Відповідь прошу надати попунктно та саме на сайті "Доступ до правди" також прошу направити копію відповіді поштою за адресою: 65122, м.Одеса, вул.Академіка Вільямса, 87 кв.65.

З повагою,

Андрій Володимирович Васюков

Андрій Васюков

Доброго дня!

Прошу надати відповідь.

З повагою,

Андрій Васюков

od.official@tax.gov.ua, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

16.11.2023 7:03, Андрій Васюков пишет:

показати цитоване

Добрий день.

Будь ласка, напишіть на який саме запит Ви чекаєте відповідь?

Дякуємо.

Андрій Васюков

Доброго дня!

я вже отримав поштою

З повагою,

Андрій Васюков