надання інформації щодо особи, яка займає посаду пов'язану із виконанням функцій Держави

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу повідомити чи зареєстроване Головне управління ДПС в Одеській області на даній платформі надання публічної інформації, як розпорядник інформації до якого можна звертатись напряму, а не через ДПС України? Якщо так, то надати відповідне посилання. Писати листи я не хочу, мені зручно отримувати інформацію через сайт "Доступ до правди", а більшість моїх запитів стосуються ГУ ДПС в Одеській області, а не ДПС України.
2. Прошу надати копію листа Департаменту запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом ДПС від 16.11.2022 №14382/7/99-00-08-01-03-07.
3. 19.07.2023 за №113/ЗПІ/15-32-11-02-06 мені було надано публічну інформацію Головним управлінням ДПС в Одеській області, крім іншого мені було надано наказ №1187-о від 19.12.2022 про призначення Яшиної Г.Ю. Відповідно до вказаного наказу Яшиній Г.Ю. було встановлено випробувальний термін один місяць. Таким чином прошу надати мені наказ про призначення Яшиної Г.Ю. на посаду після закінчення випробувального терміну.
4. Прошу надати штатний розпис посадових окладів Головного управління ДПС в Одеській області відповідно до якого Яшина Г.Ю. отримує заробітну плату з моменту призначення по теперешній час.
5. Прошу повідомити чому та на підставі чого було вирішено, що Яшина Г.Ю. пройшла випробувальний термін?
6 Прошу надати копії документів на підставі яких було прийняте рішення про проходження Яшиною Г.Ю. випробувального терміну. Надати документи які свідчать про наявність підстав позитивного оцінювання випробувального терміну Яшиної Г.Ю.
7. Прошу повідомити, які документи було складено за результатами випробувального терміну Яшиної Г.Ю. та надати їх копії (щоденники, звіти та ін.). Також прошу повідомити яким нормативним актом регламентується проходження такого випробувального терміну.
8. Прошу повідомити чи було надано Яшиной Г.Ю. трудову книжку, яка б містила запис про звільнення з податкової міліції та чи перевірялось взагалі чи є у неї така відмітка у трудовій книжці (надати копії відповідно трудової книжки)?
9. 19.07.2023 за №113/ЗПІ/15-32-11-02-06 мені було надано публічну інформацію Головним управлінням ДПС в Одеській області, крім іншого мені було надано посадову інструкцію Яшиної Г.Ю. Відповідно до вказаної інструції з нею було ознайомлено Анара Алексерова, а не Яшину Г.Ю. Прошу або надати посадову інструкцію Яшиної Г.Ю. або повідомити чому Яшина Г.Ю. розписується у посадовій інструкції Анара Алескерова.
10. Прошу повідомити які ще кандидати розглядались на посаду начальника управління запобігання фінансовим операціям, повязаним із легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС в Одеській області.

Звертаю Вашу увагу, що відповідь прошу надати попунктно.

З повагою,

Андрій Васюков

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment

 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

 

Електронна адреса: [email address], з якої надійшов Вам лист з ДПС,

не є зворотнім зв’язком, тому звернення та запити на інформацію на
зазначену електронну адресу не приймаються, оскільки вказана електронна
адреса використовується виключно для відправлення вихідної кореспонденції
за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

 

Звернення громадян необхідно надсилати на електронну адресу:
[1][email address],

 

запити на отримання публічної інформації – на електронну адресу:
[2][Державна податкова служба України request email].

 

Зазначена інформація розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» →

«Контакти для подання усних та електронних звернень громадян»
([3]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...)
та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації»
([4]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[Державна податкова служба України request email]
3. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...
4. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...

Андрій Васюков

Доброго дня!

Дякую, чекаю тепер остаточну відповідь від ГУ ДПС в Одеській області

З повагою,

Андрій Васюков

ДПС в Одеській області, Державна податкова служба України

1 Attachment