надання інформації щодо осіб, які займають посаду пов'язану із виконанням функцій Держави

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Васюков, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо державного службовця - начальника управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області Яшиной Ганни Юріївни (відповідна інформація про те, що вказана особа є держ службовцем є на офіційному сайти ГУ ДПС в Одеській області за посиланням https://od.tax.gov.ua/okremi-storinki/st...) та щодо усіх працівників підпорядкованого їй управління :

1. Помісячні електронні відомості нарахування заробітної плати державного службовця - начальника управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області Яшиной Ганни Юріївни у серпні - листопаді 2023 року із зазначенням повної інформації (назва місяця, П.І.Б., посада, кількість відпрацьованих днів, оклад, надбавки, премії, заохочення, лікарняні, матеріальна допомога, відпускні та ін.)
2. Помісячні електронні відомості нарахування заробітної плати державних службовців - працівників управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області у серпні - листопаді 2023 року із зазначенням повної інформації (назва місяця, П.І.Б., посада, кількість відпрацьованих днів, оклад, надбавки, премії, заохочення, лікарняні, матеріальна допомога, відпускні та ін.)

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Відповідь прошу надати саме на сайті "Доступ до правди".

З повагою,

Андрій Володимирович Васюков

od.public@tax.gov.ua, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

2 Attachments