надання інформації щодо особи, яка займає посаду пов'язану із виконанням функцій Держави

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу повідомити чи зареєстроване Головне управління ДПС в Одеській області на даній платформі надання публічної інформації, як розпорядник інформації до якого можна звертатись напряму, а не через ДПС України? Якщо так, то надати відповідне посилання. Писати листи я не хочу, мені зручно отримувати інформацію через сайт "Доступ до правди", а більшість моїх запитів стосуються ГУ ДПС в Одеській області, а не ДПС України.
2. Пунктом 7 Положення про систему професійного навчання, затвердженого постановою Кабміну від 06.02.2019 № 106, встановлено, що державні службовці у межах виконання індивідуальних програм мають набирати не менше одного кредиту ЄКТС протягом календарного року. На підставі викладеного прошу повідомити скількі кредитів ЄКТС було набрано начальником управління запобігання фінансовим операціям, повязаним із легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС в Одеській області Яшиною Г.Ю. в 2022 та 2023 році?
3. Надати відомості з особової картки державного службовця - начальника управління запобігання фінансовим операціям, повязаним із легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС в Одеській області Яшиной Г.Ю. за 2022 - 2023 роки про нараховані кредити ЄКТС за кожним видом професійного навчання з розбивкою окремо по кожному виду та з зазначенням підтверджуючих документів.
4. Повідомити яким чином здійснювалась самоосвіта державного службовця - начальника управління запобігання фінансовим операціям, повязаним із легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС в Одеській області Яшиної Г.Ю. у 2022 - 2023 роках?
5. Чи було виконано державних службовцем - начальником управління запобігання фінансовим операціям, повязаним із легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС в Одеській області Яшиной Г.Ю. у 2022 - 2023 роках індивідуальну програму підвищення кваліфікації, відповідно до якої державний службовець повинен набрати не менше 1 кредиту ЄКТС протягом календарного року? надати копію індивиідуальної програми Яшиної Г.Ю. та повідомити хто саме з служби управління персоналу ГУ ДПС в Одеській області відповідає за перевірку вказаного питання?

Звертаю Вашу увагу, що відповідь прошу надати попунктно.

З повагою,

Андрій Васюков

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment

 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

 

Електронна адреса: [email address], з якої надійшов Вам лист з ДПС,

не є зворотнім зв’язком, тому звернення та запити на інформацію на
зазначену електронну адресу не приймаються, оскільки вказана електронна
адреса використовується виключно для відправлення вихідної кореспонденції
за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

 

Звернення громадян необхідно надсилати на електронну адресу:
[1][email address],

 

запити на отримання публічної інформації – на електронну адресу:
[2][Державна податкова служба України request email].

 

Зазначена інформація розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» →

«Контакти для подання усних та електронних звернень громадян»
([3]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...)
та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації»
([4]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[Державна податкова служба України request email]
3. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...
4. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...

ДПС в Одеській області, Державна податкова служба України

1 Attachment