Надання інформації щодо особи, яка займає посаду пов'язану із виконанням функцій Держави а саме щодо Торубарова Ігоря Борисовича

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Так, у вільному доступі, а саме на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови відсутня інформація про власника сертифіката на знання української мови - Торубарова Ігоря Борисовича.
Вказана особа є держ службовцем - заступником начальника управління - начальника відділу експлуатації майна управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області. Перед цим вказана особа займала посаду начальника управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області (тобто переміщувалась між різними посадами).
Одночасно відповідно до ст.19 Закону України "Про державну службу" право на державну службу мають повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою, відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою отримання інформації, що має суспільний інтерес, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо державного службовця - заступника начальника управління - начальника відділу експлуатації майна управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області Торубарова Ігоря Борисовича (відповідна інформація про те, що вказана особа є держ службовцем неодноразово була надана ним самим же, в тому числі у відповідь на запити по надання публічної інформації на данному сайті:

1. Повідомити, чи може особа, яка не володіє державною мовою бути державним службовцем - заступником начальника управління - начальником відділу експлуатації майна управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області? Якщо так то яким нормативним актом це визначено?
2. Повідомити чи може вказана особа переміщуватись між різними посадами з урахуванням того, що державною мовою вона не володіє?
2. Повідомити як сталось, що Торубаров І.Б. який не володіє державною мовою та не має сертифіката на знання української мови виданого Національною комісією зі стандартів державної мови рахується на такій посаді як заступник начальника управління - начальник відділу експлуатації майна управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеські області?

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Відповідь прошу надати попунктно та саме на сайті "Доступ до правди".

З повагою,

Андрій Васюков

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment

 

 

 

 

 

 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

 

Електронна адреса: [email address], з якої надійшов Вам лист з ДПС,

не є зворотнім зв’язком, тому звернення та запити на інформацію на
зазначену електронну адресу не приймаються, оскільки вказана електронна
адреса використовується виключно для відправлення вихідної кореспонденції
за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

 

Звернення громадян необхідно надсилати на електронну адресу:
[1][email address],

 

запити на отримання публічної інформації – на електронну адресу:
[2][Державна податкова служба України request email].

 

Зазначена інформація розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» →

«Контакти для подання усних та електронних звернень громадян»
([3]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...)
та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації»
([4]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[Державна податкова служба України request email]
3. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...
4. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...

ДПС в Одеській області, Державна податкова служба України

1 Attachment

Андрій Васюков

Доброго дня!

іспанський сором......... направив відповідне звернення Уповноваженому із захисту держ мови

З повагою,

Андрій Васюков